19 November 2010

Rıza Çalımbay'la Şanssızlık Senfonisi

Rıza Çalımbay: "Şanssızdık!" (29 Ağustos 2005)
Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, düzenlediği basın toplantısında Diyarbakırspor karşısında mükemmel bir futbol oynadıklarını ancak birçok şanssızlık yaşadıklarını belirtti.


Rıza Çalımbay: "Her şey aleyhimize gelişti, şanssızdık!" (17 Ekim 2005)
Rıza Çalımbay, Kayserispor karşısında yaşanılan beklenmedik puan kaybına rağmen görevinin başında olduğunu açıkladı. Telafisi olmayan çok önemli bir maçı kazanamadıklarını belirten Beşiktaş Teknik Direktörü, "Rakiplerimiz öyle ya da böyle kazanıyor. Herşey aleyhimize gelişti. Şanssızdık, yakaladığımız pozisyonlardan birini değerlendirsek sonuç böyle olmazdı." dedi.


Rıza Çalımbay: "Kalecilik adına çok büyük şanssızlık!" (10 Ocak 2010)
Çalımbay, düzenlediği basın toplantısında, Eskişehirspor'un gol atmakta sorun yaşadığını belirterek, şöyle konuştu: 'Fenerbahçe'nin attığı gol kalecilik adına çok büyük bir şanssızlık."


Rıza Çalımbay: "Şanssızdık!" (15 Ağustos 2010)
Özellikle ikinci yarıda etkili olduklarını belirten Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, son vuruşları yapamadıklarını söyledi. Genel olarak takımının performansından memnun olduğunu ifade eden genç çalıştırıcı, "Topu 3. bölgeye getirdik, ancak son vuruşları bir türlü yapamadık." diye konuştu.


Rıza Çalımbay: "Şanssız günler geçiriyoruz!" (18 Eylül 2010)
Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, takımın bugüne kadar şanssız günler geçirdiğini ifade etti.


Rıza Çalımbay: "Bu seneye çok şanssız başladık!" (27 Eylül 2010)
Geçen sezon ile bu sezon arasındaki en büyük fark sezona başlangıcınız oldu. Ters giden şeyler nelerdi?
"Biz iki sezondur buradayız. Hedeflerimizi de fazlasıyla yerine getirdik. Ama bu sezona iyi başlayamadık, büyük şanssızlıklar yaşadık."


Rıza Çalımbay: "Şanslı biri gelmeli!" (29 Eylül 2010)
Eskişehirspor Eski Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, takımın, başına kim gelirse gelsin başarılı olacağını belirterek, "Ancak, takımın başına benden daha şanslı olan bir arkadaşın gelmesi lazım" dedi.


Rıza Çalımbay: "Şanssızlık peşimizde!" (16 Ekim 2009)
Teknik Direktör Rıza Çalımbay, şanssızlıktan dert yandı. Serdar'ın sakatlar kervanına katılmasına üzülen başarılı çalıştırıcı, "Ragıp ve Bülent Ertuğrul da kart cezalısı olunca kadro konusunda sıkıntıya düştük. Şanssızlık bir türlü yakamızı bırakmıyor" şeklinde konuştu.


Rıza Çalımbay: "Şanssız goller yedik!" (18 Kasım 2010)
"Birçok pozisyona girdik, maalesef değerlendiremedik. Çok şanssız bir şekilde de iki gol yedik."


Rıza Çalımbay: "Şans yardım etmiyor!" (19 Kasım 2010)
Ligin ilk yarısında geriye kalan 5 maçtan en iyi puanı çıkartmaları gerektiğini de belirten tecrübeli çalıştırıcı, camia olarak çok büyük şanssızlık yaşadıklarını, ancak böyle gitmeyeceğini belirtirken, "Girdiğimiz pozisyonları değerlendirdiğimiz taktirde ilk yarıyı iyi bir yerde kapatacağımıza inanıyorum" dedi.

1 comment:

volkanbk3 said...

o zaman geçen sene çok şanslılarmış..