02 November 2009

Cassano'dan 'Nutella' mesajı!Futbol dünyasında diline söz geçiremeyen isimlerden biri de Antonio Cassano.. Sampdoria'nın bu seneki çıkışına katkıda bulunan İtalyan golcü son olarak, taraftara yaptığı 'gider'le gündeme damgasını vurmayı başardı..

5-1'lik Juventus mağlubiyetini takip eden 0-0'lık Bari beraberliğinin ardından Sampdoria'lı futbolseverler, eleştiri oklarını -geride kalan 10 maçta sadece 1 gol atabilen Cassano başta olmak üzere- fubolculara çevirince, Cassano da kendisinden beklenen şekilde ağır bir yanıt vermekten geri kalmadı..

"Bana edilen hakaretleri duydum.. Eğer burada hoş karşılanmıyorsam, tıpkı Roma'da ve Madrid'de yaptığım gibi, sorun çıkarmadan gidebilirim!" diyen İtalyan futbolcunun eleştirileri bununla da sınırlı değildi;

"11 hafta geride kaldı ve ligde, Juventus ile birlikte ikinci sırayı paylaşıyoruz.. Zirvedeki Inter ise zaten herkesin bir adım önünde ve sadece kendisiyle mücadele ediyor.. Bu yüzden, insanları sürekli Nutella yemeye alıştırmamanız gerekiyor.. Neye sahip olduklarının farkına varmaları için, arada sırada onlara biraz da 'dışkı' yedirmelisiniz!"

Cassano'nun bu açıklamalarının ardından, söz sırası Sampdoria tribünlerinde.. Bakalım; Cenova ekibi taraftarları, golcü futbolcuya nasıl bir karşılık verecek..Not: 'Dışkı' diyerek efendilik yaptım.. Cassano'nun ise böyle bir kaygısı olmamış, net konuşmuş!

No comments: